Ana sayfa

Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Levha Yüz Maskesi satış için
iyi kalite Levha Yüz Maskesi satış için
Müşteri yorumları
Gerçekten çok profesyonel bir takım var. İhtiyaçlarıma göre, ücretsiz örnekleri beni çok memnun etti. Logomu sağladım ve ambalaj tasarımından taşımacılığa kadar bana yardımcı oldular, bu endişe olmadan bir işbirliği, son ürün de çok iyi, ürünümün iyi satacağına inanıyorum, bir sonraki dönüşü sabırsızlıkla bekliyorum :)

—— melisa

Ben bir Amazon satıcısıyım, bu dönmek için dördüncü zamanım. Önerilerine dayanan bir cilt bakım seti sıcak satıştır. Bu sefer Noel için stoklamaya geldim.

—— Beyin

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.
Workshop
workshop
workshop
workshop
workshop

Workshop

workshop

workshop

workshop

workshop

1 2
Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd. Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.
Laboratory
Laboratory

Laboratory

Laboratory

 • Üretim hattı

  Atölyemiz, 10'dan fazla üretim hattıyla donatılmış 5000 metrekareden fazla bir alanı kapsamakta olup aylık 30'dan fazla metrik ton ürün üretebilmektedir. Yönetimin büyük etkileri altında fabrikamız GMPC ve ISO22716: 2007 tarafından onaylanmıştı.

  İş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte büyümek konseptine bağlıyız. Fabrikamız, sipariş miktarına göre üretim ölçeğini esnek bir şekilde ayarlayabilmemize ve hilt'e kadar küçük siparişleri kabul etmemize olanak tanıyan farklı kapasite boyutlarına sahip çeşitli ekipmanlarla donatılmıştır.

 • OEM / ODM

  Biz gelişmiş üretim tesisleri, bilimsel prosedür yönetimi ve sıkı kalite kontrol ile tam bir servis OEM kozmetik sözleşme üreticisi.

  10 yıllık deneyim birikimi ile, ekibimiz OEM / ODM işinde deneyimli ve yetenekli. Tüm müşterilerimize formüller, tasarım, üretim, paketleme ve teslimat konularında TEK DURAK SERVİSİ verebiliyoruz, her bir üretim hattımız müşterilerimizin her biri için optimum başarıyı elde etmek için kaplıdır.

 • Ar-Ge
  Şirketin kuruluşundan bu yana profesyonel bir Ar-Ge ekibi ve Ar-Ge laboratuvarı kurmuştur. Şu anda, ortakları seçmek için bin binden fazla olgun cilt bakım formülleri var. Ürün geliştirme, etkinlik, istikrar ve güvenlik, dünyanın ileri seviyesine ulaştı. Ar-Ge merkezi, üst düzey mühendislerden oluşan bir grup araştırma ve geliştirme projesi ekipleri ve günlük kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında en son bilimsel ve teknolojik araştırmaları yürütmek üzere küresel bilimsel araştırma kurumları ve uzmanları ile işbirliği yaparak, bir cilt bakım ürünü kategorisi. Ortaklığın markalı ürünleri için güçlü teknik destek sağlayan formülasyon gereksinimleri. Müşterilerimize hizmet veren, müşterilere yenilikçi teknik destek sağlayan, merkezi ekipman gelişmiş ve eksiksizdir.

İletişim bilgileri
Guangzhou Greenmakes Cosmetics Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jimi Lin

Tel: +86 186 6609 2486

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İlgili kişi

Adres: 1, Baishahu Yolu, Junhe Caddesi, Baiyun Bölgesi, Guangzhou Şehri, Çin.

Fabrika adres:8, kuzey 14 sokak, güney sokak, Xinke Shangxin Köyü, Baiyun Bölgesi, Guangzhou City, Çin